Політика конфіденційності

УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ ELMATOUR.COM. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Сайт http://elmatour.com/ (далі "Сайт") дозволяє вам переглядати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їх копіях. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється. Матеріали та послуги сайту http://elmatour.com/ надаються без будь-яких гарантій і не є публічною афертою. 

ЕЛМА ТУР не гарантує точності, негайного поновлення і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому сайті. ЕЛМА ТУР в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на сайті http://elmatour.com/, а також у згадані в них продукти і ціни. Пропозиції, опубліковані на Сайті і зазначені на ньому ціни на тури і послуги не є публічною афертою і не припускають безумовного виконання за вказаними на сайті цінами, термінами. Будь-яка інформація на сайті підлягає уточненню у менеджера Сайту. Зв'язатися з менеджером сайту можна будь-яким, наданим на сайті каналом комунікації (через замовлення по кнопці, телефон колл-центру, онлайн-чат або на сторінках соціальних мереж).

Реєстрація на сайті:

Заповнюючи форми зворотного зв'язку на сайті http://elmatour.com/, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактні дані. 

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотній зв'язок:

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення ЕЛМА ТУР може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. ЕЛМА ТУР не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами сайту.

Використання персональних даних:

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт http://elmatour.com/ Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Дана політика конфіденційності (далі - «Політика») поширюється на всю персональну інформацію, яку компанія ЕЛМА ТУР, в особі ФОП Атакулова Т.Т. (Далі - «Компанія») може отримати від Користувача під час його перебування на веб-сайті http://elmatour.com або його піддоменів (далі «Веб-сайт»). 

Також, Політика описує, як Компанія збирає, використовує та розкриває персональну інформацію, отриману через Веб-сайт. Користувач, користуючись Веб-сайтом, дає свою згоду на збір і використання Компанією його персональної інформації. 

Отримання персональної інформації

Користувач може відвідувати Веб-сайт і не повідомляти свої персональні дані, але в деяких випадках, коли користувач вирішив отримати деяку інформацію, скористатися послугами або придбати Продукти Компанії (будь-яке програмне забезпечення, розроблене Компанією і розповсюджується на Веб-сайті), Компанія запрошує персональну інформацію користувача. Компанія має право запросити у Користувача наступну інформацію: ім'я та прізвище, назву компанії, яку він представляє (якщо є), поштову адресу, номер телефону, адреса електронної пошти, а також фінансову та іншу інформацію, яка вказана на Веб-сайті. 

Будь-яка інформація, автоматично прочитується в результаті відвідування Користувачем Сайту, включаючи послідовність перегляду, використовується без ідентифікації окремих користувачів. Компанія використовує «cookies» для того, щоб зробити Веб-сайт більш зручним для Користувача. 


Використання і розкриття персональної інформації 

Компанія використовує персональну інформацію Користувача для надання послуг і продуктів, вирішення спорів і усунення неполадок, підвищення зручності роботи і поліпшення Веб-сайту, інформації про нові послуги та Продуктах. Користувач, реєструючись на Веб-сайті, автоматично погоджується на отримання від Компанії інформації про послуги, що надаються, про оновлені версії або нових Продуктах Компанії, а також іншої інформації, яку Компанія вважатиме важливим повідомити. Компанія нікому не продає і не розголошує персональну інформацію про Користувача. Компанія має право розкрити і передати персональну інформацію третім особам тільки в тому випадку, якщо це вимагає українське або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури. 

Перегляд і редагування персональної інформації

Компанія надає Користувачеві, зареєстрованому на Веб-сайті, можливість в будь-який час переглянути і відредагувати свою персональну інформацію. Для того, щоб відредагувати персональну інформацію, Користувачеві необхідно увійти в свій аккаунт на відповідній сторінці Веб-сайту.

Посилання на інші веб-сайти:

Веб-сайт містить посилання на сторонні веб-сайти. Компанія не контролює дані веб-сайти і їх політику конфіденційності. Компанія закликає Користувача перед поданням своєї персональної інформації на даних веб-сайтах уважно ознайомитися з їх політикою конфіденційності.

Безпека

Компанія застосовує відповідні заходи для забезпечення безпеки персональної інформації Користувача від втрати, неправильного використання, несанкціонованого доступу, розголошення або зміни. Однак метод передачі інформації і метод її зберігання в мережі Інтернет не може бути повністю безпечним, тому Компанія не гарантує абсолютну безпеку персональної інформації.

Зміни умов Політики 

Компанія залишає за собою право змінювати умови Політики. У разі внесення змін, Компанія публікує всі доповнення і зміни Політики на Веб-сайті. При подальшому користуванні послугами та використанні Продуктів Компанії, Користувач погоджується з новими умовами Політики. Внесення користувачем своїх персональних даних підтверджує його згоду на їх обробку. Інформація використовується виключно для внутрішнього користування компанії для ведення статистики, і звітності.

Мережа турагентств ЕЛМА ТУР

ФОП Атакулова Тетяна Ташматівна.

Адреса: бул. Краматорський 3, 

м. Краматорськ, Донецька обл. ЄДРПОУ: 2843814509

Ми в соцмережах