30/08/2017
автор Админ В

ТОВ «ЕЛМА СЕРВІС» увійшло в трійку кращих підприємств України за версією Національного бізнес-рейтингу, завоювало статус Leader of the branch 2016 «Лідер галузі 2016», отримало золото рейтингу серед суб’єктів господарювання Донецької області у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» та срібло рейтингу серед суб’єктів господарювання України за показником «Власний капітал», що підтверджує фінансово-економічні успіхи компанії та її високу ділову репутацію.

Успіх, гідний статусу лідера

Сьогодні ТОВ «ЕЛМА СЕРВІС» – одна з найбільших торгових мереж з продажу побутової техніки в густонаселеній частині Донецької області. Це 10 магазинів побутової техніки, 1 магазин меблів та 12 туристичних агенцій «ЕЛМА ТУР» в містах: Краматорськ, Слов'янськ, Дружківка, Костянтинівка, Лиман, Ізюм та Івано-Франківськ. Завдяки настільки широкої мережі магазинів наш товар доступний для широкого кола покупців.

Наше підприємство також лідер продажів теплового і котельного обладнання в регіоні. При цьому наші ціни вигідно відрізняються від цін конкурентів.

Девіз мережі «ЕЛМА СЕРВІС» – «Магазини зразкових цін!»

Компанія відіграє важливу роль у процесі модернізації та диверсифікації економіки України. Щорічно бере участь в соціальних та благодійних проектах.

Ефективна стратегія розвитку підприємства, вірні управлінські рішення, сумлінна праця всієї команди стали основою вагомих успіхів.

Символ надійності й стабільності компанії

Високі показники роботи ТОВ «ЕЛМА СЕРВІС» відтепер відзначені високим статусом – Leader of the branch 2016 «Лідер галузі 2016». Це звання присвоюється успішним підприємствам, які сумлінно сплачують податки, розвивають національну економіку, дотримуються принципів соціальної відповідальності перед суспільством і формують позитивний імідж своєї країни. Лідери рейтингу – компанії, які не тільки плідно ведуть бізнес, а й дбають про співробітників, підтримують відкритий діалог з партнерами та клієнтами, впроваджують інновації, йдуть в ногу з часом.

Зауважимо, що Національний бізнес-рейтинг в Україні входить в міжнародний Союз Національних бізнес-рейтингів, який працює вже більше 13 років і має представництва в восьми країнах Європи та Азії. Статус лідера – символ надійності, стабільності й довіри.


Комментарии

Сообщения не найдены

Новое сообщение


099-650-77-55

ВСЕ АКЦИИ И СКИДКИ В ОДНОМ КЛИКЕ